Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň

Jak vybrat krycí plachty na bazén

 

Vysokopevnostní zakrývací plachty na míruPřemýšlíte nad tím, jak vybírat krycí plachtu na bazén? Pokud ano, měli byste při výběru myslet hned na několik věcí. Jako první se musíte zaměřit na velikost a typ bazénu, který vlastníte. Výběr správné krycí plachty na bazén se totiž odvíjí právě od těchto dvou kritérií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krycí plachty na bazén

 

Vysokopevnostní zakrývací plachta ochrání bazén před nepřízní počasíU menších nafukovacích bazénů, které se po sezoně vždy schovají, je to jednoduché. Těmto bazénům stačí klasické krycí plachty, které se natahují na hladinu vody večer, když už se v nich nechcete koupat. Další možností je přenosné zastřešení, které po rozložení připomíná tvar kupole. U těchto bazénů není potřebný solární výhřev, protože se v nich voda ohřeje i sama. Firma Jabor se specializuje na výrobu klasických bazénových plachet té nejvyšší kvality.

 

U větších nafukovacích bazénů nebo nadzemních bazénů je vhodné uvažovat i o solárních krycích plachtách, které vám vykompenzují to, že se voda zahřívá pomaleji. Pokud však chcete, aby byla voda chladivější (což je v létě ideální), stačí vám klasická krycí plachta.

 

Ochraňte svůj bazén bazénovou plachtou na míru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč zkusit krycí bazénové plachty Jabor?

  • Jsou za příjemnou cenu
  • Jejich životnost dosahuje až 10 let
  • Jsou pevné
  • V nabídce je široká škála barev
  • Vnitřní propustné síto na vodu
  • Jednoduchá montáž

 

 

Vysokopevnostní zakrývací bazénová plachta na míru od Kvalitniplachty.cz

Zpět >>
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně