Stále hledáte styl pro svou kuchyň? Něco nápaditého a ne příliš okázalého? Nechte se inspirovat severským stylem. Vaše kuchyň se rozzáří a jako mávnutím kouzelného proutku se promění ve hřejivý domov.

Doplňky do kuchyně podtrhnou celkový dojem a věnují kuchyni nezapomenutelný příjemný pocit. I malý detail v podobě ozdobného šálku či vázičky způsobí, že každý pocítí změnu z celkového vjemu kuchyně. Na první pohled nemusí každý poznat co je nového, ale každý na duši ucítí pohodu, který právě severský styl dokáže elegantně vnést do každé místnosti Vašeho domova.

Tácy a podnosy nemusí sloužit jen jako němý pomocník pro pohodlné donesení kávy. I takový tác má svůj význam jako dekorace místnosti, stačí ho neuklízet do skříně. Nechte ho plnit i jiné funkce než jen jako podnos. Uvidíte sami, že i tác může být nenápadně nápadně krásný. Nebojte se něčeho nového, uvidíte, že budete s inovací spokojeni.

tác Mnoho z nás doma bojuje s úložným prostorem. Plno drobných věcí nemá své místo a celkový dojem působí jako nepořádek. Tento problém Vám pomůžeme snadno a nápaditě vyřešit. Úložné prostory a boxy se hodí do každé domácnosti. Vtipné a pohodlné řešení je tu. Najděte pohozeným věcem každodenní potřeby domeček. Budete mít vše důležité při ruce a přece to bude uklizené. Již nebudete pátrat, kam jste co odložili nebo schovali před návštěvou.

box

S úložným prostorem či boxem získáte překrásnou účelovou dekoraci vhodnou do jakékoli místnosti. Boxy v severském stylu jsou vhodné i jako dárek pro Vaše blízké. Darujete jim nejen dekorativní předmět, ale i klid a pořádek jejich domova a to je dárek nadevše.