Dnešní doba je ve znamení izolování se od ostatních. Možná je to reakce na otevírání soukromí on-line, kde každý o každém všechno ví a co neví, zjistí. Většina lidí chce mít po příchodu domů klid, netouží ani po zkoumavých pohledech kolemjdoucích, ani po družných hovorech se sousedy. Chcete-li se i vy na vaší zahradě tak trochu zavřít před ostatními, je třeba tomuto účelu přizpůsobit i plot. Co si budeme povídat, nikoho nepřekvapí, že půlmetrový designově sestříhaný živý plot každý překročí a výhledu příliš také nezabrání. Pokud toužíte po soukromí, bude třeba zvolit vyšší a neproniknutelnější, třeba betonový plot.

Co od něj čekat

Je to plot, který vás nezklame designem ani provedením. Betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního českého betonu, který je pro maximální pevnost doplněn ocelovými armaturami. Betonové ploty jsou tedy neprůhledné – ideální řešení pro zajištění bezpečí a soukromí na vaší zahradě. Nemusíte se bát ani vzhledu, betonové ploty se vyrábí v několika barevných provedeních, vybírat můžete dekor, výšku i tvar zakončení, takže si vytvoříte takový plot, který se bude hodit k vašemu domu.

Na koho se obrátit

Realizaci betonového plotu svěřte do rukou skutečných profíků, kteří se montážemi betonového oplocení živí spoustu let. Kulkabex, s.r.o. je firma s tradicí a zkušenostmi, nabídne vám on-line konfigurátor, který vám pomůže s výběrem nejvhodnější konfigurace plotu. Potřebujete-li poradit, nebo si prohlédnout betonový plot na vlastní oči, nabídnou vám možnost navštívit vzorkovou prodejnu. Montáž betonového plotu zvládnou raz dva v libovolném terénu po celé republice. Tak neváhejte, vyberte si ten pravý betonový plot pro vás a doplňte váš dům praktickým a zároveň stylovým plotem.