Máte už plné zuby bílých zdí i květovaných tapet, které měla v ložnici vaše babička? Nebojte se, takové už vám dnes nehrozí. Moderní doba si žádá moderní tapety, které se hodí do stylových interiérů. Nečekejte proto žádné unylé vzory ani vybledlé barvy. Naopak moderní tapety jsou plné života. Můžete vybírat tapety s opakujícím se vzorem, které můžete použít na celou stěnu, nebo se můžete rozhodnout pro obrazovou tapetu, která vám nabídne obraz dle vašeho výběru. Můžete ji použít místo uměleckého díla, stylově doplnit váš pokoj tak, abyste se v něm cítili dobře.

Je zcela na vás, zda budete mít tapetu se vzorem vašich oblíbených květin, zvířat, písečných dun, palmového ostrova či zasněžených hor. Někomu se líbí pohledy na různá světová velkoměsta, další dává přednost automobilům, apod. Možností je celá řada, tak neváhejte, vyberte si tu pravou tapetu do vašeho interiéru a vrhněte se na realizaci. Tapetování není žádná věda, pokud nemáte žádné zkušenosti s lepením tapety, zvolte jednodušší variantu – vliesovou tapetu.

Tapetujeme vliesovými tapetami

Tapetovat vliesovými tapetami je jednoduché v tom, že lepidlo se nanáší na stěnu a člověk manipuluje se suchými tapetovými pásy. Vliesové tapety se skvěle hodí do obývacích pokojů, ložnic i dětských pokojíčků díky širokému výběru motivů. Pokud si netroufáte na manipulaci s lepidlem, zvolte samolepicí tapety. Jde o variantu tapety, která je již z výroby opatřena na rubové straně vrstvou lepidla. Před aplikací jen jednoduše odstraníte podkladový papír a tapetu přitisknete na určené místo na zeď. Samolepicí tapety jsou často s přírodními motivy, imitují dřevo, kámen apod. Takové tapety můžete potom použít nejen na zeď, ale také k renovaci nábytku a dveří. Zavítejte do internetového obchodu Tapeta-dekorace.cz, kde si vyberete z pohodlí vašeho domova. Chcete-li vybírat osobně, navštivte vzorkovou prodejnu ve Frýdku-Místku.