Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň
Tip na moderní jídelní židle do kuchyně od české firmy Jelínek.
Zbavte se vlhkosti v kuchyňském prostředí
vysoušení
Každá kuchyň by měla být vybavena cirkulační jednotkou, respektive zařízením, které vás zbaví přebytečné vlhkosti. Ta totiž vzniká nejenom z lidského dechu, ale především z přípravy nejrůznějších pokrmů. Během vaření se dostává do vzduchu poměrně značné množství par, které nejsou vhodné jak pro pohodlné dýchání, tak samotnou nemovitost.
Celý článek >>
Jaké volit vybavení do kuchyně?
vybavní do kuchyně
Uvažujete o tom, že zmodernizujete vybavení své kuchyně? Zamýšlíte se nad tím, jaké zvolit produkty do těchto prostor, s nimiž se vám bude dobře vařit a jež vám ulehčí práci při realizaci nejrůznějších pochutin? Pak čtěte dál…
Celý článek >>
Kuchyně inspirovaná Severem
váha
Stále hledáte styl pro svou kuchyň? Něco nápaditého a ne příliš okázalého? Nechte se inspirovat severským stylem. Vaše kuchyň se rozzáří a jako mávnutím kouzelného proutku se promění ve hřejivý domov.
Doplňky do kuchyně podtrhnou celkový dojem a věnují kuchyni nezapomenutelný příjemný pocit. I malý detail v podobě ozdobného šálku či vázičky způsobí, že každý pocítí změnu z celkového vjemu kuchyně. Na první pohled nemusí každý poznat co je nového, ale každý na duši ucítí pohodu, který právě severský styl dokáže elegantně vnést do každé místnosti Vašeho domova.
Celý článek >>
Kuchyňské doplňky ve skandinávském stylu
doza
Ať už jste milovníci skandinávského stylu, jeho obdivovatelé nebo jste tento vkus v sobě právě objevili, severský styl si zkrátka zamilujete. Bytové doplňky malebné díky dekorativnímu zdobení Vás zahřeje, vykouzlí romantickou atmosféru a zútulní každou domácnost. Zpříjemněte si čas strávený v kuchyni a obklopte se jedinečnou atmosférou, kterou severský styl umí vykouzlit.
Celý článek >>
V kuchyni se nejen vaří
Aby se vám v kuchyni dobře vařilo, musíte se v ní cítit příjemně. Nejdůležitější je kuchyňská linka, kterou můžete mít dnes v jakémkoli tvaru z jakéhokoli materiálu a prakticky v jakékoli barvě. Můžete si tedy vybrat na míru cokoli, avšak neméně důležité jsou také kuchyňské doplňky.
Celý článek >>
předchozí 2 strana z 2
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně