Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň

 

Dodavky.net půjčovna dodávek a užitkových vozidel Praha Pokud jsme právě ve fázi, kdy se snažíme naplánovat rodinnou dovolenou, můžeme se připojit k mnoha spokojeným zákazníkům, kteří byli ve stejné situaci jako my a nakonec si půjčili obytnou dodávku. Zní to poněkud zvláštně, ale obytná dodávka bude jistě spolehlivým partnerem pro dalších 14 dní.

Celý článek >>

 

Výhody srubových domů na kíčNeustálý spěch, prach a přeplněné ulice nás nutí k odsunu za město, mnohdy na venkov. Značná část těchto okrajových částí má tendenci se rozvíjet a my tak nemusíme přijít o určitý druh pohodlí, na který jsme-li doposud zvyklí. Jako vhodnou alternativu za bydlení ve městě se jeví dokonalý tvar dřevěného srubu na klíč, který je velmi osobitý a harmonický. Samozřejmě jde také o náš styl, ale srub je přímo stvořen pro tento druh bydlení.

Celý článek >>

 

firma Dymas s.r.o. – stěhování bytů BrnoPředstavujeme vám firmu Dymas, která máš již dlouhodobou tradici v poskytování služeb spojených se stěhováním kanceláří a bytů ve městě Brno.

Celý článek >>

 

Levné stěhování v Praze a okolíMáme před sebou stěhování a bojíme se zmatku, chaosu a stresových situací? Není proč. Stěhování s sebou přináší nejen nový domov, prozkoumání okolí a nové přátele, ale ze zdánlivě nepopulární situace se může vyklubat dobrá a promyšlená akce.

Celý článek >>

 

Renovovaná dřevěná podlaha v kuchyniNejen domy a byty ukrývají poklady v podobě dřevěné podlahy. Jde o jednu z nejlepších podlah, a proto by byla určitě škoda ji při rekonstrukci hned měnit za novou. Stačí si povolat odbornou firmu a dřevěnou podlahu nechat zrenovovat. A je úplně jedno, jestli se jedná o dřevěná prkna nebo o dřevěné parkety. Ale tyto podlahy nemusejí zdobit jen domy. Je dnes mnoho jiných místností a budov, kde se tyto staré dřevěné podlahy nacházejí a i přes jejich stáří se s tím dá určitě něco dělat.

Celý článek >>
předchozí 2 strana z 4 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně