Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň

 

Výhody srubových domů na kíčNeustálý spěch, prach a přeplněné ulice nás nutí k odsunu za město, mnohdy na venkov. Značná část těchto okrajových částí má tendenci se rozvíjet a my tak nemusíme přijít o určitý druh pohodlí, na který jsme-li doposud zvyklí. Jako vhodnou alternativu za bydlení ve městě se jeví dokonalý tvar dřevěného srubu na klíč, který je velmi osobitý a harmonický. Samozřejmě jde také o náš styl, ale srub je přímo stvořen pro tento druh bydlení.

Celý článek >>

 

firma Dymas s.r.o. – stěhování bytů BrnoPředstavujeme vám firmu Dymas, která máš již dlouhodobou tradici v poskytování služeb spojených se stěhováním kanceláří a bytů ve městě Brno.

Celý článek >>

 

Levné stěhování v Praze a okolíMáme před sebou stěhování a bojíme se zmatku, chaosu a stresových situací? Není proč. Stěhování s sebou přináší nejen nový domov, prozkoumání okolí a nové přátele, ale ze zdánlivě nepopulární situace se může vyklubat dobrá a promyšlená akce.

Celý článek >>

 

Renovovaná dřevěná podlaha v kuchyniNejen domy a byty ukrývají poklady v podobě dřevěné podlahy. Jde o jednu z nejlepších podlah, a proto by byla určitě škoda ji při rekonstrukci hned měnit za novou. Stačí si povolat odbornou firmu a dřevěnou podlahu nechat zrenovovat. A je úplně jedno, jestli se jedná o dřevěná prkna nebo o dřevěné parkety. Ale tyto podlahy nemusejí zdobit jen domy. Je dnes mnoho jiných místností a budov, kde se tyto staré dřevěné podlahy nacházejí a i přes jejich stáří se s tím dá určitě něco dělat.

Celý článek >>

 

Mokré hloubkové čištění kobercůVážné úrazy se stávají nejen ve venkovním prostředí, ale také uvnitř bytů nebo rodinných domů. Pády ze schodů nebo při montážích různého druhu, nejsou zase tak neobvyklé. Někomu se při pádu nestane vůbec nic, jiný si může způsobit vážné zranění a musí být hospitalizován v nemocnici. Následky pádů se mohou projevit nejen na člověku, ale i na domácnosti. Vzniklé škody mohou být jasně viditelné a jejich náprava může být i finančně náročná. Ale jak se říká, peníze budou, hlavně, když bude člověk po úrazu zase v pořádku.

Celý článek >>
předchozí 2 strana z 4 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně