Tapety se hodí i do jídelny a kuchyně

Tapety jsou typem dekorace interiéru, která jen tak z módy nevyjde. Obzvlášť nyní, kdy tapety mohou nést prakticky libovolný dekor, vzor i obrazový motiv. Tak jako do ložnice se hodí světlé, klidné relaxační barvy, do jídelny a kuchyně patří naopak barvy plné energie a elánu, jako jsou červená, oranžová a žlutá. Proto se v jídelnách a kuchyních obvykle používají tapety s abstraktními motivy, můžete použít tapetu se zobrazeným jídlem či přírodními vzory. Některé jídelny se nacházejí uprostřed domů či bytů, kde není šance otevřít okno. Potřebuje-li vaše jídelna prosvětlit a dodat na vzdušnosti, můžete to zařídit pomocí tapety. Stačí na stěnu jídelny aplikovat tapetu se vzorem otevřeného okna nebo dveří do zahrady či zeleně.

Luxusní křišťálové doplňky

I v dobách dávno minulých znamenal křišťál luxus, křišťálové lustry se vyjímaly na zámcích a z křišťálových broušených číší pili ti nejvyšší šlechtici. I dnes je pravý křišťál považován za luxusní zboží, které je známkou dobrého vkusu.  

Nekompromisně moderní osvětlení Bocci

Jak by se dala charakterizovat světelná produkce značky Bocci? Stačilo by k tomu slovní spojení „moderní design“, nic víc. Široké portfolio produktů umožňuje dokonalé osvětlení všech typů interiérů. Pojďme si trochu představit tohoto mladého a progresivního výrobce svítidel!

Svítidla Anglepoise pro milovníky minimalismu

V jednoduchosti je krása. To je základní heslo, kterého se britský designérský ateliér Anglepoise drží při návrhu a tvorbě svítidel všeho druhu. A vy s tímto tvrzením jistě budete souhlasit, neboť podlehnout kouzlu nadčasového designu je tak jednoduché. Pojďte se vydat na procházku ve svitu elegantních lamp, které vám nedají spát…

Není nad šikovné pomocníky

Rozbila se vám myčka a sháníte novou? Budete rekonstruovat kuchyň a chcete vyměnit staré dosluhující spotřebiče za nové? Porozhlédněte se určitě z pohodlí vašeho domova na internetu.

Z mojí osobní zkušenosti vyplývá, že v kuchyňských studiích z vás chtějí dostat jen co nejvíc peněz, tudíž pokud se rozhodnete rekonstruovat kuchyň, je mnohem výhodnější navštívit přímo truhláře, který se výrobou kuchyní zabývá, než jít do kuchyňského studia a tam si nechat kuchyň navrhnout. Třeba zrovna na spotřebičích můžete značně ušetřit, pokud si je pořídíte sami.

Zbavte se vlhkosti v kuchyňském prostředí

Každá kuchyň by měla být vybavena cirkulační jednotkou, respektive zařízením, které vás zbaví přebytečné vlhkosti. Ta totiž vzniká nejenom z lidského dechu, ale především z přípravy nejrůznějších pokrmů. Během vaření se dostává do vzduchu poměrně značné množství par, které nejsou vhodné jak pro pohodlné dýchání, tak samotnou nemovitost.

Jaké volit vybavení do kuchyně?

Uvažujete o tom, že zmodernizujete vybavení své kuchyně? Zamýšlíte se nad tím, jaké zvolit produkty do těchto prostor, s nimiž se vám bude dobře vařit a jež vám ulehčí práci při realizaci nejrůznějších pochutin? Pak čtěte dál…

Kuchyně inspirovaná Severem

Stále hledáte styl pro svou kuchyň? Něco nápaditého a ne příliš okázalého? Nechte se inspirovat severským stylem. Vaše kuchyň se rozzáří a jako mávnutím kouzelného proutku se promění ve hřejivý domov.
Doplňky do kuchyně podtrhnou celkový dojem a věnují kuchyni nezapomenutelný příjemný pocit. I malý detail v podobě ozdobného šálku či vázičky způsobí, že každý pocítí změnu z celkového vjemu kuchyně. Na první pohled nemusí každý poznat co je nového, ale každý na duši ucítí pohodu, který právě severský styl dokáže elegantně vnést do každé místnosti Vašeho domova.

Kuchyňské doplňky ve skandinávském stylu

Ať už jste milovníci skandinávského stylu, jeho obdivovatelé nebo jste tento vkus v sobě právě objevili, severský styl si zkrátka zamilujete. Bytové doplňky malebné díky dekorativnímu zdobení Vás zahřeje, vykouzlí romantickou atmosféru a zútulní každou domácnost. Zpříjemněte si čas strávený v kuchyni a obklopte se jedinečnou atmosférou, kterou severský styl umí vykouzlit.

V kuchyni se nejen vaří ale také žije

Aby se vám v kuchyni dobře vařilo, musíte se v ní cítit příjemně. Nejdůležitější je kuchyňská linka, kterou můžete mít dnes v jakémkoli tvaru z jakéhokoli materiálu a prakticky v jakékoli barvě. Můžete si tedy vybrat na míru cokoli, avšak neméně důležité jsou také kuchyňské doplňky.