Naši partneři
Originální tipy na moderní kuchyň

 

Renovovaná dřevěná podlaha v kuchyniNejen domy a byty ukrývají poklady v podobě dřevěné podlahy. Jde o jednu z nejlepších podlah, a proto by byla určitě škoda ji při rekonstrukci hned měnit za novou. Stačí si povolat odbornou firmu a dřevěnou podlahu nechat zrenovovat. A je úplně jedno, jestli se jedná o dřevěná prkna nebo o dřevěné parkety. Ale tyto podlahy nemusejí zdobit jen domy. Je dnes mnoho jiných místností a budov, kde se tyto staré dřevěné podlahy nacházejí a i přes jejich stáří se s tím dá určitě něco dělat.

Celý článek >>

křišťálI v dobách dávno minulých znamenal křišťál luxus, křišťálové lustry se vyjímaly na zámcích a z křišťálových broušených číší pili ti nejvyšší šlechtici. I dnes je pravý křišťál považován za luxusní zboží, které je známkou dobrého vkusu.  

Celý článek >>

svítidla Bocci

Jak by se dala charakterizovat světelná produkce značky Bocci? Stačilo by k tomu slovní spojení „moderní design“, nic víc. Široké portfolio produktů umožňuje dokonalé osvětlení všech typů interiérů. Pojďme si trochu představit tohoto mladého a progresivního výrobce svítidel!

Celý článek >>

Svítidla Anglepoise

V jednoduchosti je krása. To je základní heslo, kterého se britský designérský ateliér Anglepoise drží při návrhu a tvorbě svítidel všeho druhu. A vy s tímto tvrzením jistě budete souhlasit, neboť podlehnout kouzlu nadčasového designu je tak jednoduché. Pojďte se vydat na procházku ve svitu elegantních lamp, které vám nedají spát…

Celý článek >>

 

Mokré hloubkové čištění kobercůVážné úrazy se stávají nejen ve venkovním prostředí, ale také uvnitř bytů nebo rodinných domů. Pády ze schodů nebo při montážích různého druhu, nejsou zase tak neobvyklé. Někomu se při pádu nestane vůbec nic, jiný si může způsobit vážné zranění a musí být hospitalizován v nemocnici. Následky pádů se mohou projevit nejen na člověku, ale i na domácnosti. Vzniklé škody mohou být jasně viditelné a jejich náprava může být i finančně náročná. Ale jak se říká, peníze budou, hlavně, když bude člověk po úrazu zase v pořádku.

Celý článek >>
předchozí 3 strana z 6 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně